Ocitli jste se na křižovatce života a nevíte jak dál ? Pak vězte, že nic není náhoda, ani to, že vás osud dovedl na tyto stránky. 

NABÍDKA

Promluvíme si o tom co prožíváte, co vás trápí. Nahlédnu do vašeho života nestranným pohledem a pomohu vám zodpovědět vaše otázky, ať už se situace týká partnerského vztahu, problémů v práci nebo rodiny.  Karty umožní nahlédnout do budoucnosti a zároveň poradí, co můžete udělat, abyste některé nástrahy osudu včas rozpoznali a předešli jejich naplnění. 

Datum narození umožní podívat se do vašeho životního příběhu, ukáže co si nesete z minulého života, jaké jsou vaše dispozice, dary, ale i dluhy. Dále nám napoví, co je vašim životním úkolem, jaké lekce se máte naučit, zdravotní zatížení, co vám předali rodiče apod.

Člověk se stává sám sebou, až když je pojmenován jménem. Do té doby jako by nebyl… Jméno je jedním z největších darů, které mohou rodiče svému dítěti dát do vínku. Je to první slovo, které člověk jako dítě rozezná a doprovází ho celý život. Správně zvolené jméno otevírá dveře ke šťastnějšímu životu, protože pomáhá dotvořit obraz o svém nositeli.

Komplexní metoda, která pojímá jak mysl, tělo, tak i vše, co sice nedokážeme vidět, ale je součástí naší reality. Přináší do života lehkost a radost. Uvolňuje stres a napětí. Mění programy a přesvědčení, které nám komplikují život. Pomáhá překonávat obtížné úseky v životě a odstraňuje omezení.

Je to kombinace reiky, andělského léčení, reconnection léčení, shambally apod. Pomáhá  všude tam, kde je potřeba doplnit energii, nastartovat a podpořit uzdravující procesy, nebo se jen zrelaxovat a zklidnit se. Pročišťování energetických center. 

Odstraňování bloků a překážek při napojování se na Boha Otce, vyššího Já, svou Duši….. 

Čištění energických center, čištění rodových linií, čištění vztahu apod… 

Podpora uzdravujících procesů a navrácení vašeho života do Božího řádu. 

Lidé nepotřebují vždycky radu.
Někdy potřebují ruku, která je podrží.
Ucho, které je vyslechne.
srdce, které jim porozumí.

Lidé nepotřebují vždycky radu.
Někdy potřebují ruku, která je podrží.
Ucho, které je vyslechne.
srdce, které jim porozumí.

Copyright © 2024. Created by Designforyou